“Protim sektöründeki çözümleriyle tartışmasız liderdir.”

Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Hizmet ve ilaçlama sektöründe zamanla elde ettiğimiz tecrübeler ve müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde müşterilerimiz için ilk olmak, tüm temizlik gereksinimlerinizi eksiksiz yerine getirerek müşteri beklentilerini aşmak önceliğimizdir.

Protim Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri olarak, müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

Hakkımızda

1998 Yılından itibaren sizlere hizmet vermekte olan Protim’in çıkış noktası, hizmet sektöründeki müşterinin karşılaştığı en önemli sorun olan kaliteli hizmet eksiğidir.

Protim, sektördeki bu eksikliği müşterilerine vizyon sahibi ve eğitimli insan gücü tedarik ederek giderir. Kurumlara destek hizmetleri vermek için yola çıkar. Kurumsal şirketleri istihdam etmeyi seçer ve “çözüm ortakları” adı altında sektörün, kendi alanlarındaki profesyonel firmalarıyla stratejik ortaklık kurar. Böylelikle firmanızın ana uzmanlık faaliyetleri sürerken ortaya çıkan ihtiyaçları HGS TEMİZLİK tarafından en iyi şekilde karşılanır.

Protim, Şirketlerde yüksek maliyetlere neden olan atıl kapasite fazlalığını önler ve çalıştırdığı kalifiye elemanlarla sağladığı hizmetler sayesinde şirketlerin maliyetlerinin yükselmesini engeller.

Faaliyetini sürdürdüğü 1998 yılından bu yana bir çok alanda verdiği hizmetlerle, arzuladığınız kaliteyi, sürekliliği sizin adınıza profesyonelce ve daha verimli olarak gerçekleştirir.

Bizimle iletişime geçin

Fiyat, bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.